BigBlueButton (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: none
lt: joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Role
lt: Rolė

en: Show
lt: Rodyti

en: Join
lt: Prisijungti

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: No response
lt: Nėra atsakymo
