BigBlueButton (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: none
ro: nimic

en: General settings
ro: Setări generale

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Role
ro: Rol

en: Show
ro: Arată

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Hide
ro: Ascunde

en: Joined
ro: Înscris

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Client settings
ro: Setări client
