BigBlueButton (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Show
te: చూపించు

en: Welcome message
te: స్వాగత సందేశం

en: Hide
te: దాచు
