BigBlueButton (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: none
ar: لا شيء

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Role
ar: الدور

en: Show
ar: عرض

en: Welcome message
ar: رسالة الترحيب

en: Hide
ar: إخفاء
