BigBlueButton (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: none
fa: هیچ

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Role
fa: نقش

en: Show
fa: نمایش

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Joined
fa: عضو شده

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: No response
fa: پاسخی دریافت نشد

en: Welcome to @title
fa: به @title خوش آمدید
