Beale Street (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer message
tr: Dipnot iletisi

en: Mission
tr: Sitenin Amacı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Red
tr: Kırmızı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı
