Beale Street (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer message
pl: Stopka

en: Mission
pl: Misja

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Banner
pl: Baner

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Red
pl: Czerwony

en: Style
pl: Styl

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: User 1
pl: Użytkownik 1

en: User 2
pl: Użytkownik 2

en: User 3
pl: Użytkownik 3

en: User 4
pl: Użytkownik 4

en: User 5
pl: Użytkownik 5

en: User 6
pl: Użytkownik 6

en: Login/Register
pl: Loguj/Rejestruj

en: User 7
pl: Użytkownik 7

en: User 8
pl: Użytkownik 8

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony
