Bean (7.x-1.0-rc9) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Block
gl: Bloque

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Load
gl: Cargar

en: Filters
gl: Filtros

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Used in
gl: Usado en

en: Usage
gl: Uso

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
gl: Proporcionar unha explicación dos cambios que está facendo. Isto vai axudar a outros autores a entender os seus motivos.
