Bean (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Revert to defaults
ca: Torna als valors predeterminats

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Block
ca: Bloc

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Filter
ca: Filtra

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Load
ca: Càrrega

en: Filters
ca: Filtres

en: Add Block
ca: Afegeix un bloc

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Apply
ca: Aplica

en: Blocks
ca: Blocs

en: Used in
ca: Usat a

en: Usage
ca: Ús

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Render
ca: Renderitza

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.

en: The block could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar el bloc.

en: Block types
ca: Tipus de blocs
