Bean (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Revert to defaults
az: Defoltlara qayıt

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Filters
az: Filtrlər

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Blocks
az: Bloklar

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.
