Bean (7.x-1.10) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Normal
ur: عمومی

en: Blocks
ur: بلاکس

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
