Bean (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Filters
lt: Filtrai

en: Add Block
lt: Pridėti bloką

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Used in
lt: Naudojama

en: Usage
lt: Naudojimas

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
