BeansTag (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: edit
ur: ترمیم

en: Filter
ur: فلٹر
