BeansTag (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր
