BeansTag (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर
