BeansTag (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Filter
ar: انتقاء

en: Path alias
ar: مسار بديل

en: Filter aliases
ar: رشح المسارات البديلة
