BeansTag (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Path
ca: Camí

en: Filter
ca: Filtra

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció
