BeansTag (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: edit
nl: bewerken

en: Path
nl: Pad

en: Override
nl: Overschrijven

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Path already exists.
nl: Pad bestaat al.
