BeansTag (7.x-1.7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Path
id: Jalur

en: Filter
id: Saring

en: Page Title
id: Judul Halaman
