Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Center
tr: Merkez

en: Help
tr: Yardım

en: Main
tr: Ana

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Secondary
tr: İkincil

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
