Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Create
hu: Létrehozás

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Info
hu: Infó

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Username or e-mail address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: @current of @max
hu: @current / @max

en: Fluid
hu: Rugalmas

en: Search...
hu: Keresés...

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: You are here:
hu: Jelenlegi hely:

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Informative message
hu: Informatív üzenet

en: Write
hu: Írás
