Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (7.x-3.4) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Remove
ar: حذف

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Center
ar: المركز

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Create
ar: أنشئ

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Fixed
ar: ثابت

en: Info
ar: معلومات

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Apply
ar: تطبيق

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: Restore
ar: استرجاع

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Username or e-mail address
ar: اسم المستخدم، أو عنوان البريد الإلكتروني

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز
