Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (7.x-3.4) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Center
az: Mərkəz

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Error
az: Səhv

en: Create
az: Yaradıldı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Fixed
az: Sabit

en: Info
az: Məlumat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Status message
az: Status mesajı
