Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (7.x-3.7) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Info
hy: Ինֆո

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
