Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (7.x-3.8) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Center
ne: केन्द्र

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Username or e-mail address
ne: प्रयोगकर्ताको नाम वा ईमेल ठेगाना

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
