BeautyTips (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: edit
az: redaktə et
