BeautyTips (7.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Visibility
he: ניראות

en: operations
he: פעולות

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Style
he: סגנון

en: Element
he: אלמנט

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל
