Before/After image formatter (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Yes
it: Sì

en: Original image
it: Immagine originale

en: Image path
it: Percorso per le immagini

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
