Before/After image formatter (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Title
hi: शीर्षक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Links
hi: लिंक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: Duration
hi: अवधि

en: Selector
hi: चयनकर्ता

en: Info
hi: जानकारी

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
