Before/After image formatter (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Info
ar: معلومات

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
