Before/After image formatter (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Duration
az: Müddət

en: Selector
az: Seçici

en: Info
az: Məlumat

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
