Before/After image formatter (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Info
hy: Ինֆո

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
