Before/After image formatter (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Delay
nl: Vertraging

en: Intro
nl: Introductie

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Animate
nl: Animeren

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
