Before/After image formatter (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Linear
uk: Лінійне

en: Duration
uk: Тривалість

en: Delay
uk: Затримка

en: Selector
uk: Вибір

en: Info
uk: Інформація

en: Intro
uk: Вступ

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Tip
uk: Підказка

en: Animate
uk: Анімація

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Swing
uk: Свінг

en: Animated
uk: Анімоване
