Belgian eID IDP integration (7.x-0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Your OpenID
ur: آپ کی OpenID
