Belgian eID IDP integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Update
ar: تحديث

en: Layout
ar: التنسيق

en: Only site administrators can create new user accounts.
ar: يمكن للإداريين فقط إنشاء حسابات مستخدمين جديدة.

en: Welcome, no approval required
ar: رسالة ترحيب في حالة عدم تطلب تأكيد

en: Welcome, awaiting administrator approval
ar: رسالة ترحيب بانتظار موافقة الإداريين

en: Account activation email
ar: رسالة تفعيل حساب المستخدم
