Belgian eID IDP integration (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Layout
fa: آرایش

en: Only site administrators can create new user accounts.
fa: فقط مدیران سایت می‌توانند حساب های کاربری جدید بسازند.

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Welcome, no approval required
fa: خوش‌آمدگویی، بدون نیاز به تایید

en: Welcome, awaiting administrator approval
fa: خوش‌آمدگویی، در انتظار تایید مدیر

en: Account activation email
fa: نامه الکترونیکی فعال‌سازی حساب
