Bella (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Footer message
pt: Mensagem de rodapé

en: Search box
pt: Caixa de procura

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Display breadcrumb
pt: Mostrar navegação estrutural

en: Front page
pt: Página principal

en: Display feed icons
pt: Exibir ícones de feed

en: Use these settings to change what and how information is displayed in your theme.
pt: Use essas configurações para mudar as informações e como são exibidas no seu tema.

en: Page top
pt: Topo da página
