Bella (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer message
ar: التذييل

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Menus
ar: القوائم

en: Page top
ar: أعلى الصفحة
