Bella (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Menus
ne: मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि
