Server benchmark (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Result
ro: Rezultat

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Execute
ro: Execută

en: Offset
ro: Decalaj

en: Executed
ro: Executat

en: Post date
ro: Data postării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Structure
ro: Structură

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
