Server benchmark (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Result
lt: Rezultatas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Structure
lt: Struktūra
