Server benchmark (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: more
tr: daha fazla

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Result
tr: Sonuç

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: System information
tr: Sistem bilgileri

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Structure
tr: Yapı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
