Better Exposed Filters (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Links
oc: Ligams

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Hidden
oc: Amagat

en: Token
oc: Geton (token)

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Single on/off checkbox
oc: Casa de marcar on/off unica

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Text on demand
oc: Tèxte a la demanda

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
oc: Tèxte d'afichar a la plaça dels resultats fins a aqueste que l'utilizaire selecciona e applique un filtre expausat.
