Better Exposed Filters (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Links
be: Спасылкі

en: Hidden
be: Схаваць

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Single on/off checkbox
be: Адзіночны пераключальнік у пазіцыі on/off
