Better Exposed Filters (7.x-3.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Select None
da: Vælg ingen

en: Hidden
da: Skjult

en: Token
da: Symbol

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Single on/off checkbox
da: Enkelt til/fra afkrydsningsfelt

en: Radio Buttons
da: Radioknapper

en: Step
da: Trin

en: Select All
da: Markér alle

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Text on demand
da: Tekst efter behov

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
da: Teksten der vises i stedet for resultater indtil brugeren vælger og anvender et blotlagt filter.
