Better Exposed Filters (7.x-3.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Links
fi: Linkit

en: Views
fi: Näkymät

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Single on/off checkbox
fi: Yksittäinen valintaruutu

en: Step
fi: Askel

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Text on demand
fi: Tekstiä pyynnöstä

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
fi: Tulosten sijaan näytettävä teksti kunnes käyttäjä valitsee ja ottaa käyttöön käyttäjälle näytetyn suodattimen.
