Better Exposed Filters (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Links
gl: Ligazóns

en: Views
gl: Vistas

en: Hidden
gl: Oculto

en: Token
gl: Símbolos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Single on/off checkbox
gl: Caixas de selección sixelas activo/desactivado

en: Step
gl: Paso

en: - Any -
gl: - Calquera -
