Better Exposed Filters (7.x-3.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Links
bg: Връзки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Hidden
bg: Скрит

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Single on/off checkbox
bg: Единична on/off отметка
