Better Exposed Filters (7.x-3.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
